چرا موبایلکو؟!

چرا قیمت ها در موبایلکو پایین تر از سایر فروشگاهها می باشد؟
دلیل اصلی این موضوع سیاست موبایلکو در ارائه کمترین قیمت و ارائه بیشترین خدمات به مشتریان می باشد.
ما آگاهیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی هیچ متغییری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد، برای همین سعی کرده ایم بجای پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات، حاشیه سود خود را کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم؛ و این یعنی بازی برد-برد برای ما و شما.
همین سیاست در حال حاضر باعث گردیده که بسیاری از مشتریان ما افرادی باشند که از طریق دوستان و آشنایان خود با موبایلکو آشنا شده اند.

چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده گوشی طرح ساخت کلون می باشد؟
موبایلکو صرفا کالاهای اصلی کلون و دارای برچسب خدمات پس از فروش کلون را در سایت به فروش می رساند. باید اشاره داشته باشیم در گوشی های اصلی که در سایت موجود هست ساخت کمپانی کلون نمی باشد و همانطور که از نام آن ها پیداست مخصوص شرکت خود می باشند، مانند: lenovo s520 که همانطور از اسم این گوشی مشخص هست ساخت کمپانی لنوو می باشد.
کالاهای خریداری شده از موبایلکو دارای مهر و بسته بندی شرکتی موبایلکو به همراه لوگو ثبت شده کلون بر روی کارتون گوشی ها هستند.
لوگو قرار گیری موبایلکو و کلون برروی کارتون گوشی مورد نظر به منظور صحت و عملکرد صحیح گوشی روی جعبه آن قرار می گیرد لذا نصب کالا توسط شرکت، تایید کننده اصالت کالا کلون و خدکات پس از فروش آن می باشد. در گوشی های اصلی چینی درجه ۱ مانند آی نی یو و یا لنوو و یا هر برندی که خود سازنده ام محصول به حساب می آید فقط برچسب و لوگو موبایلکو قرار گرفته می شود که این نشان تضمین صحت کالا می باشد و دیگر آرم کلون قرار گرفته نشده چون آن محصول خود اصلی می باشد و ساخت کلون نیست.
فروشگاه اینترنتی موبایلکو بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.
فروشگاه موبایلکو علاوه بر موارد فوق دارای ۲ روز تضمین طلایی تعویض است که در صورتیکه کالای خریداری شده در مدت ۲ روز اولیه دچار ایراد فنی گردید، کالا را برای مشتری تعویض می نماید، در حالیکه هیچ فروشگاه اینترنتی و غیر اینترنتی دیگر این خدمت را ارائه نمی نماید.

آیا ممکن است علت تفاوت قیمت در سایت موبایلکو به دلیل تفاوت در کشور سازنده باشد؟
خیر، این صرفا توجیهی است که سایر فروشگاه ها برای گرانتر فروختن کالای خود به شما ارائه می نمایند.
همچنین همانطور که شما خوبان مطلع هستید بهترین گوشی های طرح اصلی برای کمپانی کلون می باشد و موبایلکو تنها وارد کننده محصولات به طور مستقیم از این شرکت می باشد و همچنین هیچ گوشی طرح اصلی بی کیفیت چینی یکبار مصرف در سایت بفروش نمی رسد و تمامی گوشی های طرح اصلی سامسونگ، اپل، اچ تی سی، سونی و غیره ساخت کمپانی کلون می باشد و برچشب کلون بر روی جعبه گوشی طرح مورد نظر قرار گرفته شده است هچنین لوگو موبایلکو با مهر شرکتی قرار داده شده است و این به آن معنا می باشد که گوشی ارسالی به طور مستقیم از فروشگاه موبایلکو ارسال شده است و دارای خدمات پس از فروش ۵ ساله و صحت صحیح عملکرد گوشی و مهر شرکتی می باشد.
با توجه به اینکه موبایلکو خود وارد کننده کالا کلون می باشد و هیچ فروشگاهی، گوشی طرح کلون را بفروش نمی رسانند و دلالی بیش نیستند از شما خواهشمندیم با تحقیق گوشی طرح خود را از فروشگاه مورد نظر خریداری نمایید.
ما به شما تضمین می دهیم هیچ گوشی طرحی از محصولات کلون بالاتر نمی باشد و تمامی گوشی های طرحی که در برخی از سایت ها با نام های عجیب و غریب با مشخصات دروغین شنیده اید فقط دلالی در فروش می باشد و گوشی های چینی درجه ۳ یکبار مصرف می باشند که فروشنده برای فروش بیشتر کالای خود متاسفانه دست به هر کاری خواهد زد. پس لطفا آگاهانه، هوشمندانه خرید خد را انجام داده و قبل از خرید فروشنده کالا و سایت مورد نظر را از خدمات پس از فروش امتحان کنید.

آیا قیمتهای سایت به روز است؟
بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد. بدین منظور به عنوان اولین و تنها فروشگاه اینترنتی تاریخ به روز رسانی قیمت و موجودی را در کنار تمام قیمت محصولات درج کرده ایم. این تاریخ نشان می دهد که در آن روز مشخص این محصول در فروشگاه به قیمت مشخص شده، موجود بوده است. با این حال مشتریان جهت آگاهی از آخرین قیمت و موجودی تنها لازمست ثبت سفارش نمایند.
در ضمن به استحضار می رساند در بیش از ۹۵ درصد مواقع حتی با گذشت تاریخ به روز رسانی، قیمت ها و موجودی صحیح می باشند.

آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟
با توجه به اینکه قیمت گذاری کالاها در موبایلکو بر اساس حداقل حاشیه سود می باشد، در برخی از ایام های ویژه و یا مشتری هایی که تا کنون بیش از یک خرید داشته اند کوپن تخفیف برایشان ارسال خواهد شد و مشتری هایی که بار اولشان می باشد اگر در آن روز کوپن تخفیفی درج شده باشد هنگام خرید محصول بر روی مشاهده کوپن تخفیف کلیک کنند تخفیف نمایش داده خواهد شد و روی کالای مورد نظر درج خواهد گردید.