شبکه های اجتماعی

همانطور که شما در جریان هستید در دنیای امروز یکی از پل های ارتباطی موفق جهت هرگونه تماس با تیم پشیبانی کسب و کار اراعه شده استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد. فروشگاه موبایلکو سعی کرده است از شبکه های قدرتمند اجتماعی استفاده کرده و با کاربر خود در هر زمان ارتباطی مؤثر ایجاد نماید. این ارتباط فرقی ندارد در چه مبحثی از سوی شما پرسیده شود زیرا کارشناسان ما در برنامه های اجتماعی ذکر شده شما را راهنمایی خواهد کرد. سوالات قبل از خرید، چگونگی نحوه خرید آنلاین، نحوه ثبت نام در سایت، اطلاعات بیشتر درباره کالای مورد نظر، خدمات پس از فروش، رهگیری محصولات ارسالی توسط موبایلکو برای شما، سولات بعد از خرید، نحوه سفارش دادن به صورت تلفنی، آموزش کار با قسمتهای مختلف سایت، نحوه فعالیت فروشگاه، قوانین فروشگاه و یا هر سوالی که ذهن شما را مغشوش کرده است را از کارشناس مورد نظر بپرسید. امیدواریم این فرایند ارتباطلات که در دنیای امروز از ضرورت بالایی برخوردار است مورد قبول شما کاربران موبایلکو باشد.
شما با ارسال پیام از طریق شبکه اجتماعی ذکر شده می توانید با یخش فروش و پشتیانی فروشکاه موبایلکو در ارتباط باشید.

ارسال پیام از طریق تلگرام و ارتباط با واحدهای پشتیبانی و فروش عبارتند از:
۷۹۵ ۰۳ ۰۳ ۰۹۱۲

کافیست شما مورد نظر را ذخیره کرده و در تلگرام با ما در تماس باشید.
همچنین با کلیک روی این قسمت به کانال موبایلکو در تلگرام بپیوندید.

شما در تمام ایام ۷ روز هفته بدون مهلت زمانی تعیین شده در روز می توانید با یکی از کارشناسان ما از طریق برنامه های شبکه اجتماعی ذکر شده، ارتباط برقرار کرده و سوالات متداول خود را مطرح سازید. پیام شما در کوتاهترین زمان ممکن توسط کارشناسان موبایلکو پاسخ داده خواهد شد.
همانطور که ذکر شده است تمام ۲۴ ساعت آماده پاسخ دادن به سوالات شما کاربران هستیم.

شما هنگام ارسال پیام از طریق برنامه های شبکه اجتماعی ذکر شده می توانید:
سوالات قبل از خرید، چگونگی نحوه خرید آنلاین، نحوه ثبت نام در سایت، اطلاعات بیشتر درباره کالای مورد نظر، خدمات پس از فروش، رهگیری محصولات ارسالی توسط موبایلکو برای شما، سولات بعد از خرید، نحوه سفارش دادن به صورت تلفنی، آموزش کار با قسمتهای مختلف سایت، نحوه فعالیت فروشگاه، قوانین فروشگاه و یا هر سوالی که ذهن شما را مغشوش کرده است را از کارشناسان بخش پشتیبانی و فروش موبایلکو بپرسید. زیرا هیچ مرز و بومی برای ارتباط شما خریدار و کاربر محترم فروشگاه موبایلکو تعیین نشده است و ما همواره در الویت کاری خود رضایتمندی شما خوبان را الویت اصلی کار خود می دانیم و این اصل برای موبایلکو تعریف شده و قابل احترام می باشد.